Wamm Cosy Room to producent drewnianych mebelków inspirowanych metodą Montessori. Filozofia Montessori zwraca uwagę na dostosowanie otoczenia do wieku dziecka, dlatego też mebelki zaprojektowane są w taki sposób, aby dziecko było w pełni samodzielne w swojej przestrzeni. Metoda ta opiera się na założeniu, że dzieci są naturalnie ciekawe świata i chętne do uczenia się przez doświadczanie. Dziecko jest zachęcane do samodzielnego dokonywania wyborów, takich jak wybór zabawek czy książek do czytania.

Drewniane meble Montessori dla dzieci Wamm Cosy Room - nauka samodzielności

Meble Montessori Wamm Cozy Room to specjalnie zaprojektowane meble, które mają na celu pomóc dzieciom w rozwoju ich umiejętności motorycznych oraz pozwolić im na samodzielność. Meble dla dzieci Wamm Cozy Room są zaprojektowane w taki sposób, aby dostosować się do potrzeb rozwojowych dzieci w różnym wieku, a jednocześnie zachować praktyczną konstrukcję i atrakcyjny wygląd.

Jednym z podstawowych cech mebli Wamm Cozy Room jest ich niska wysokość, dostosowana dla najmłodszych. Dzięki temu maluszki mogą swobodnie z nich korzystać. Kolejną ważną cechą  jest ich funkcjonalność. Meble Montessori dla dzieci są proste i praktyczne, posiadają funkcjonalne rozwiązania i nie wychodzą z mody.

Biblioteczki dla dzieci Wamm Cozy Room - funkcjonalność

Najpopularniejszymi produktami marki Wamm Cozy Room są drewniane biblioteczki. Te niezwykłe regały na książki to niezastąpione meble do pokoju dziecięcego. Taka biblioteczka Montessori zachęca dziecko do aktywnego czytania i wspiera go w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Dodatkowo tworzy porządek i harmonię w pokoju dziecięcym.

Wszystkie regały i biblioteczki Wamm Cozy Room są zaprojektowane w taki sposób, aby okładki książeczek były zwrócone przodem do dziecka, dzięki czemu samym wyglądem zachęcą do sięgania po nią.

Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą mebli Montessori, dostępną w sklepie Tuliroom :)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl