Materace dla dzieci

Materace dla dzieci są projektowane specjalnie z myślą o potrzebach rozwijającego się organizmu dziecka. Znajdziesz u nas materace dla niemowląt oraz materace dla starszych dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym marki Hevea. Całą istotę każdego materaca stanowi jego wkład. Rozróżniamy kilka rodzajów materacy m.in. lateksowe czy piankowe. W przypadku materacy dla dzieci dzieci ważne jest, by wkład materaca nie gromadził bakterii oraz uniemożliwiał rozwój grzybów i pleśni, która jest szczególnie szkodliwa dla układu oddechowego dziecka.

Jaki wybrać materac dla dziecka?

Marka Hevea oferuje komfortowe materace: lateksowe, piankowe i kokosowo-lateksowe. Materace wykonywane są tradycyjnymi metodami handmade, każdy produkt zanim trafi do Twojego domu jest sprawdzony na kilku etapach procesu produkcyjnego. Wysoka jakość oraz najlepsze materiały. Pianki materacowe są gęste i usztywnione a pianka lateksowa zawiera dużą porcję naturalnej żywicy z drzewa. Materace dla dzieci Hevea są poddawane szczegółowym badaniom w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Kupując materace Hevea jako bonus zawsze otrzymasz wydłużoną gwarancję, cały pakiet doświadczenia marki oraz zdrowy sen przez wiele lat!

Materace dla niemowląt - bezpieczeństwo i gwarancja dobrego snu

Materace dla niemowlaka są szczególnie ważnym elementem wyposażenia, ponieważ zapewniają wsparcie dla rozwijającego się ciała maluszka podczas snu. Materace dla niemowlaków charakteryzują się umiarkowanym stopniem twardości. Są wystarczająco miękkie, aby zapewnić komfort snu, jednocześnie oferując odpowiednie wsparcie dla delikatnego ciała niemowlęcia. Materace dla niemowlaków Hevea spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Wykonane są z materiałów wolnych od szkodliwych substancji chemicznych i spełniających normy dotyczące bezpieczeństwa snu niemowląt.

Materace dla niemowląt są łatwe do utrzymania w czystości. Posiadają zdejmowane pokrowce, które można prać, co ułatwia utrzymanie higieny w miejscu, gdzie śpi niemowlak. Materace dostosowane są do standardowych wymiarów łóżeczek dziecięcych 120x60 i 140x70 cm. Ważne jest, aby wybrać materac, który dokładnie pasuje do wymiarów łóżeczka, zapewniając bezpieczne otoczenie snu dla maluszka.

Przy wyborze materaca dla niemowlaka warto również zwrócić uwagę na zalecenia pediatrów oraz certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Warto inwestować w produkt renomowanego producenta, który gwarantuje, że materiały użyte do produkcji są bezpieczne dla zdrowia niemowlaka.

Materace dla przedszkolaka Hevea - wsparcie dla kręgosłupa

Materace dla starszych dzieci różnią się od materacy dla niemowlaków, ponieważ dostosowane są do rosnących potrzeb i większych wymiarów ciała dziecka. Posiadają umiarkowany stopień twardości. Oferują odpowiednie wsparcie dla rozwijającego się kręgosłupa dziecka, jednocześnie dostarczając komfortu podczas snu. Podobnie jak w przypadku materacy dla niemowlaków, materiały użyte do produkcji materacy dla przedszkolaków są wolne od szkodliwych substancji chemicznych i antyalergiczne, co chroni dziecko przed potencjalnymi alergenami.

Przy wyborze materaca dla dziecka warto zwrócić uwagę na indywidualne potrzeby malucha. Ponadto, ważne jest, aby dostosować materac do rodzaju łóżeczka, w którym będzie używany, oraz do wieku i preferencji dziecka.

Zapraszamy również na naszego bloga o materacach dla dzieci, gdzie w szczegółowy sposób opisujemy rodzaje materacy do łóżek dziecięcych.

HEVEA - MATERAC LATEKSOWO - KOKOSOWY KRZYŚ HEVEA - MATERAC LATEKSOWO - KOKOSOWY KRZYŚ
Producent: HEVEA
Cena: 444,00 zł
zobacz więcej
HEVEA - MATERAC LATEKSOWY BABY HEVEA - MATERAC LATEKSOWY BABY
Producent: HEVEA
Cena: 426,00 zł
zobacz więcej
HEVEA - MATERAC LATEKSOWY JUNIOR HEVEA - MATERAC LATEKSOWY JUNIOR
Producent: HEVEA
Cena: 737,00 zł
szt.
zobacz więcej
HEVEA - MATERAC LATEKSOWY JUNIOR MAX HEVEA - MATERAC LATEKSOWY JUNIOR MAX
Producent: HEVEA
Cena: 1 043,00 zł
szt.
zobacz więcej
HEVEA - MATERAC PIANKOWY DUO ACTIVIA HEVEA - MATERAC PIANKOWY DUO ACTIVIA
Producent: HEVEA
Cena: 363,00 zł
szt.
zobacz więcej
TROLL - MATERAC PIKOWANY 120x60 cm TROLL - MATERAC PIKOWANY 120x60 cm
Producent: TROLL
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
TROLL - MATERAC PIKOWANY 140x70 cm TROLL - MATERAC PIKOWANY 140x70 cm
Producent: TROLL
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl