Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania zamówionego towaru.

Zwrócić możesz zarówno całe zamówienie, jak i jeden z zamówionych produktów.

Do odstąpienia od umowy potrzebne jest złożenie stosownego oświadczenia. Oświadczenie może być wysłane za pomocą tradycyjnej poczty wraz ze zwracanym towarem, bądź drogą elektroniczną na adres e-mail: kontakt@tuliroom.pl

W oświadczeniu muszą być zawarte następujące informacje: chęć zwrotu produktu, Twoje dane, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

Towar, wraz z dowodem zakupu, odeślij na nasz adres korespondencyjny:

Tuliroom s.c. Agnieszka Grupa Dorota Folman
ul. Długa 9/ I piętro
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 888 770 709

z dopiskiem „zwrot”

Pamiętaj, że zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Pamiętaj, że nie wszystko można zwracać, zwrotom nie podlegają np. produkty personalizowane, wykonywane na indywidualne zamówienie (np. takie, w których wybierasz dowolne kolory mebli) czy karty upominkowe.

Zwrotu dokonamy na Twój numer konta podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

Koszty zwrotu produktu ponosi Konsument.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@tuliroom.pl. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo dokonać zwrotu.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl