Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania zamówionego towaru.

Zwrócić możesz zarówno całe zamówienie, jak i jeden z zamówionych produktów.

Do odstąpienia od umowy potrzebne jest złożenie stosownego oświadczenia. Oświadczenie może być wysłane za pomocą tradycyjnej poczty wraz ze zwracanym towarem, bądź drogą elektroniczną na adres e-mail: kontakt@tuliroom.pl

W oświadczeniu muszą być zawarte następujące informacje: chęć zwrotu produktu, Twoje dane, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

Towar, wraz z dowodem zakupu, odeślij na nasz adres korespondencyjny:

Tuliroom s.c. Agnieszka Grupa Dorota Folman
Trzciany 22c
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

z dopiskiem „zwrot”

Pamiętaj, że zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Pamiętaj, że nie wszystko można zwracać, zwrotom nie podlegają np. produkty personalizowane, na zamówienie czy karty upominkowe.

Zwrotu dokonamy na Twój numer konta podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

Koszty zwrotu produktu ponosi Konsument.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@tuliroom.pl. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo dokonać zwrotu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl