YOKO DESIGN - NAKLEJKA W KSZTAŁCIE ŁUKU KWIATY POLNE
duża ilość
Opis
Naklejka na ścianę w kształcie łuku - YokoDesign
Łuk z tapety samoprzylepnej z motywem kwiatów to stylowa i nowoczesna dekoracja, która wprowadza subtelny, a zarazem efektowny akcent do wnętrza. Dzięki unikalnemu wzornictwu, ta dekoracja dodaje pomieszczeniom delikatności, elegancji i wyrafinowanego charakteru. Jest to doskonały sposób na ożywienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, nadając im wyjątkowego stylu. Idealna do salonu, sypialni, przedpokoju oraz pokojów dzieci i nastolatków, dodając pomieszczeniom delikatności i elegancji.
Wykonana z wysokiej jakości tapety samoprzylepnej, naklejka charakteryzuje się eleganckim wykończeniem, które dodaje wnętrzu klasy i elegancji. Wszelkie świeże zabrudzenia możesz usunąć przecierając tapetę wilgotną szmatką i delikatnym detergentem. Materiał jest odporny na pleśń i gnicie.
Do aplikacji nie potrzebujesz kleju. Materiał, z którego wykonany jest produkt jest już nim pokryty. Wystarczy, że odkleisz koło od papieru podkładowego i umieścisz je w pożądanym miejscu. Do pracy przyda się dodatkowa, pomocna para rąk. W trakcie przenoszenia produktu z papieru podkładowego na miejsce docelowe przydatna może okazać się rakla oraz nożyk segmentowy.
Produkt wykonany jest z wysokiej jakości samoprzylepnej tapety winylowej o gramaturze 270 g/m2 i strukturze płótna.
Charakterystyka produktu
Rozmiar:
- szerokość: 130 cm
- wysokość: 250 cm
Wzór: Kwiaty Polne TS112
Materiał: winylowa tapeta PCV o strukturze płótna (patrz: ostatnie zdjęcie w galerii produktu). Jej gramatura to 270 gram. Materiał charakteryzuje się odpornością na zmywanie, co przy codziennym użytkowaniu jest niezwykle istotne. Panele czyścić można za pomocą wilgotnej ściereczki z delikatnym detergentem.
Dane techniczne
| Motyw | natura |
Newsletter