Pomocnik kuchenny - nauka samodzielności i świetna zabawa

Kitchen helper to mebel zainspirowany metodą Marii Montessori, która uważała, że odpowiednio zaaranżowane otoczenie może mieć ogromny wpływ na rozwój dziecka.

Pomocnik kuchenny ma jeden cel - pomagać najmłodszym w wykonywaniu codziennych czynności, przy niewielkiej pomocy ze strony osoby dorosłej. To najmądrzejszy sposób, aby zachęcić młodego człowieka do bycia aktywnym uczestnikiem życia codziennego.

Kitchen helper zwany również learning tower to udostępnienie dziecku świata pełnego interesujących doznań. Dziecko, stojąc na podeście, może bez przeszkód uczyć się przez obserwację dorosłych, samo zmywać naczynia czy wykonywać proste czynności kuchenne. W ten sposób może wzmacniać poczucie własnej wartości, rozwijać samodzielność i pewność siebie oraz doskonalić koordynację ruchów. Jeśli więc Twoje dziecko uwielbia spędzać z Tobą czas w kuchni i jest chętne do pomagania, to kitchen helper z pewnością spełni swoją rolę. Maluch będzie uczestniczył w życiu rodzinnym, a przygotowanie posiłków stanie się świetną zabawą!

Znajdziesz u nas kitchen helper Momiki - niezwykle estetyczny i prosty w formie, dostępny w kilku kolorach, jak również pomysłowy learning tower My Mini Home, który posiada funkcję zjeżdżalni oraz teatrzyku.

Przeczytaj nasz blog - poradnik o kitchen helperach.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl