Malumi - jakość tapet dla dzieci

Tapety dla dzieci Malumi - najwyższa jakość gwarantowana

Odkryj świat wyjątkowych tapet dla dzieci Malumi, gdzie najwyższa jakość spotyka się z magicznym światem dziecięcej wyobraźni. Tapety dziecięce Malumi to nie tylko piękne wzory, ale przede wszystkim gwarancja trwałości i bezpieczeństwa.

Dzięki tapetom Malumi, Twoje dziecko może mieć swój własny kawałek świata, pełen kolorów i fantazji, bez obaw o jakość czy bezpieczeństwo. Spraw, by ich przestrzeń była nie tylko piękna, ale również inspirująca i bezpieczna – wybierz tapety dla dzieci Malumi, gdzie jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Na jakim materiale drukowane są tapety dla dzieci Malumi?

Tapety dla dzieci Malumi produkowane są z winylowego materiału na flizelinowym podkładzie o gramaturze 300 g/m2, co gwarantuje ich trwałość, odporność na mycie oraz promieniowanie UV. Wierzchnia warstwa tapety to winyl od spodu zamiast papieru znajduje się warstwa flizeliny. Dzięki innowacyjnemu połączeniu winylu z flizeliną, tapety Malumi są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że są idealnym wyborem do pokoju dziecka.

Sprawdź jak łatwo zmyjesz tapetę dla dziecka Malumi!

Tapety dla dzieci Malumi są odporne na wilgoć i zabrudzenia. W razie potrzeby możesz delikatnie przetrzeć tapetę wilgotną ściereczką z delikatnym detergentem. Możesz cieszyć się pięknym wystrojem pokoju Twojego dziecka bez obaw o utrzymanie czystości!

Tapety dla dzieci Malumi - ceryfikaty

Tapety dla dzieci Malumi to gwarancja użycia atestowanych materiałów oraz certyfikowanych ekologicznych pigmentów. Tapety posiadają liczne certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Lista certyfikatów:

Badanie emisji (francuska wytyczna zgodna z ISO 16000)

Informacja o poziomie emisji do powietrza wewnętrznego substancji lotnych, które mogą być toksyczne w wyniku wdychania, w skali klas od A+ (bardzo niska emisja) do C (wysoka emisja).

CE Marking - wyrób spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej.

Certyfikat GOLD GREENGUARD - standard certyfikacji GREENGUARD Gold obejmuje kryteria zdrowotne dotyczące dodatkowych substancji chemicznych, a także wymaga niższych całkowitych poziomów emisji lotnych związków organicznych, aby zapewnić, że produkty są dopuszczalne do użytku w środowiskach takich jak szkoły i placówki opieki zdrowotnej.

Certyfikat FSC - znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej

DIN EN 233

Specyfikacje dla gotowych tapet, winylowych okładzin ściennych i okładzin ściennych z tworzyw sztucznych

DIN EN 235

Okładziny ścienne - słownictwo i symbole

DIN EN 12149

Oznaczanie migracji metali ciężkich i niektórych innych pierwiastków, monomeru chlorku winylu i uwalniania formaldehydu

DIN EN 12956

Określenie wymiarów, prostoliniowości, gąbczastości i zmywalności

DIN EN 15102

Dekoracyjne okładziny ścienne - w postaci rolek i paneli

Wybierając tapety Malumi masz pewność, że Twoje dziecko będzie cieszyć się nie tylko pięknym i kreatywnym wystrojem pokoju, ale także bezpiecznym i komfortowym środowiskiem do zabawy i nauki.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl