Opis
Snap the Moment foto-kocyk to nic innego jako kocyk do zdjęć dziecka. Jest dwustronny, dzięki czemu rośnie razem z dzieckiem i przyda się zarówno dla noworodka jak i przedszkolaka:
- jedna strona służy do oznaczania wieku malucha
- druga strona to tradycyjny kocyk dziecięcy w delikatnych pastelowych kolorach
To piękny prezent na babyshower czy narodziny. Foto - kocyk pozwoli zachować piękne wspomnienia z dzieciństwa.
Co znajdziesz w zestawie foto kocyk Snap the Moment?
- dwustronny kocyk
- 2 sznurki do oznaczania wieku
- Snap the moment foto-kartę
Z czego wykonany jest foto - kocyk Snap the Moment?
Kocyk do zdjęć maluszka jest wykonany z miękkiej bawełny, przyjaznej dla delikatnej skóry Twojego dziecka. Dla zapewnienia jak największego komfortu zawiera antybakteryjne wykończenie jonami srebra.
W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo w foto-kocykach użyte zostały najlepsze dzianiny, które posiadają certyfikat Oeko-Tex 100 klasa I.
Koce w całości są tworzone i szyte w Polsce, z dbałością o każdy szczegół. Kocyki są poddawane kontroli na każdym etapie produkcji. Wszystko po to, by mieć pewność, że oferowany produkt jest wykonany na najwyższym poziomie, z zachowaniem najlepszych standardów.
Snap the moment foto-kocyk zapakowany jest w specjalnie zaprojektowane, ekologiczne pudełko. Produkt doskonale nadaje się na prezent. Idealny dla przyszłej mamy i świeżo upieczonych rodziców.
Zobacz jak używać maty do zdjęć Snap the moment!
Charakterystyka produktu
Rozmiar: 80x100 cm
Kolor: rosy white
Skład: 100% bawełna
Instrukcja prania: prać w pralce w temperaturze 30°C, można prasować
Dane techniczne
Materiał | bawełna |
