MOBBLI - ZESTAW KARUZELA DO ŁÓŻECZKA - KONTRASTOWE ZWIERZĘTA

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: 3-5 dni
Cena: 355,00 zł 355.00
ilość szt.
Producent: MOBBLI
10

Opis

Karuzela nad łóżeczko Mobbli - dbamy o prawidłowy rozwój dziecka

Karuzela do łóżeczka to propozycja dla rodziców ceniących minimalizm i proste formy. Nie posiada żadnych elektronicznych dodatków, by pozwolić dziecku na swobodne odkrywanie zawieszek.

Zestaw Karuzela nad łóżeczko składa się z drewnianego mobilka oraz pięciu zawieszek kontrastowe bryły. Karuzela do łóżeczka dla dziecka ma za zadanie pobudzić dziecko do rozwoju przez samodzielne odkrywanie świata zewnętrznego zgodnie z naturalnym rytmem.

Karuzela do łóżeczka jest zainspirowana założeniami metody Marii Montessori, która uważała, że odpowiednio zaaranżowane otoczenie może mieć ogromny wpływ na rozwój dziecka. Gdy stworzymy maluchowi odpowiednie warunki poprzez dobór mebli i przedmiotów, dziecko będzie w sposób naturalny i niewymuszony poznawać i odkrywać otaczający go świat.

Drewniana karuzela do łóżeczka - prosta i bezpieczna konstrukcja

Karuzela do łóżeczka z zawieszkami zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dziecka. Autorski system mocowania zawieszek został stworzony tak, aby eliminować ryzyko zrzucenia ich przez dziecko, a kulka umieszczona u nasady żurawia uniemożliwia opadnięcie całego talerza z zawieszkami.
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, instalacja karuzelki na ramie łóżeczka ogranicza się jedynie do jej nałożenia. Nacięcie odpowiada standardowej grubości barierki łóżeczka, a dwa trójkąty zamocowane po bokach stabilizują karuzelę. Taki system umożliwia szybkie przesunięcie mobila podczas wkładania i wyciągania dziecka z łóżeczka. W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa, do każdej karuzeli dołączona jest szpila, wsuwana od zewnętrznej strony łóżeczka.

Karuzela nad łóżeczko jest wykonana z litego bukowego drewna i nie jest malowana farbą, a jedynie olejowany by podkreślić jej naturalność.

Każdy produkt jest ręcznie wycinany, szlifowany i malowany. Dlatego też kolory mogą nieznacznie odbiegać od tych pokazanych na zdjęciu.

 

Charakterystyka produktu

Rozmiar:

 • Karuzelka: wysokość 37 cm, szerokość 14 cm + 2,7 cm szpilka, głębokość 38,5 cm, koło - 19,5 cm średnicy, otwór na ramę łóżka 2,5 cm
 • Niedźwiedź brunatny:  szerokość ok. 9 cm, wysokość ok. 7 cm
 • Sowa: szerokość ok. 5 cm; wysokość ok. 10 cm
 • Słoń: szerokość ok. 9,5 cm, wysokość ok. 7 cm
 • Orka: szerokość ok. 13 cm, wysokość ok. 6 cm
 • Pingwin: szerokość ok. 4 cm; wysokość ok. 9 cm
 • Sznurek: czerwony, regulowany, długość maksymalna ok. 20 cm

Materiał:

 • Karuzelka: lite drewno - buk, dysk- sklejka bukowa
 • Zawieszka: zwierzak - jesion, kulka - buk, kostka regulująca - buk

Kolor:

 • Karuzelka: naturalny
 • Zawieszki: naturalny/ czarny

Farby i olej: naturalny, bezpieczny dla dzieci

Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl