Płatności

W Tuliroom możesz zapłacić na kilka sposobów – wyboru metody płatności dokonujesz na etapie składania zamówienia.

W naszym sklepie akceptujemy następujące formy płatności:

  • przelew

Za zakupy możesz zapłacić tradycyjnym przelewem na nasze konto bankowe

Numer rachunku: 90 1050 1012 1000 0092 0814 9329
Bank: ING Bank Śląski

Odbiorca:

Tuliroom s.c. Agnieszka Grupa Dorota Folman
Trzciany 22c
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia.

  • płatność on line Przelewy24

Serwis przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego, karty kredytowej lub za pośrednictwem GooglePay. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Usługa ta jest bezpłatna, a za bezpieczeństwo dokonywanych płatności odpowiada profesjonalny serwis płatności Przelewy24 (www.przelewy24.pl).

  • za pobraniem  (dla wybranych produktów)

Wybierając formę płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Usługa ta jest dodatkowo płatna i zawiera się w kosztach transportu. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla przesyłek kurierskich oraz wybranych produktów.

  • płatność na raty mbank (od 300 PLN)

Po dokonaniu zakupu zostaniesz przekierowany na stronę mbanku, na której uzupełniasz podstawowe dane dotyczące pożyczki, a następnie czekasz na decyzję kredytową banku.


Przy wyborze przelewu lub płatności elektronicznych przelewy24, zamówienie należy opłacić w ciągu pięciu dni roboczych, w przeciwnym razie może zostać anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl