Momiki to coś więcej niż meble. To koncepcja łącząca harmonię i piękno. Radość z obcowania z naturalnymi materiałami. Minimalizm, który niosąc mniej, daje więcej. Estetyka form i funkcjonalność. To prostota, porządek i ład otoczenia, które przynoszą spokój — zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

Nazwa Momiki to akronim od charakteryzujących markę słów: Montessori, Minimalizm, Kids. Ta abstrakcyjna, ale pojemna nazwa o dziecięcym brzmieniu zawiera to, co dla właścicielek marki jest najważniejsze. Marka Momiki została powołana do życia, aby podążać za dzieckiem i jego potrzebami oraz stworzyć dla niego piękną, harmonijną i rozwijającą przestrzeń i otoczenie.

Markę Momi tworzą trzy mamy z zapleczem pedagogicznym i architektonicznym, które połączyły siły i spełniły pragnienie, by stworzyć coś, czego zabrakło dla ich dzieci. Pomysł urodził się więc wraz z dziećmi, później pełzał, raczkował, aż w końcu postawił pierwsze kroczki — prosto w Wasze ramiona.

Meble Montessori

Meble Momiki zainspirowane są metodą Marii Montessori, która uważała, że odpowiednio zaaranżowane otoczenie może mieć ogromny wpływ na rozwój dziecka. Harmonijny, uporządkowany, pełen piękna świat w pomniejszonej - odpowiedniej dla dziecka - skali, wspiera jego niezależność, poczucie wartości i kreatywność.

Opieka merytoryczna certyfikowanego pedagoga Montessori oraz fizjoterapeuty daje nam pewność, że meble są funkcjonalne i odpowiadają na potrzeby dzieci.

Momiki - niezawodna jakość mebli dla dzieci

Wszystkie meble dla dzieci powstają w Polsce i wykonywane są z dbałością o szczegóły. Meble dziecięce powstają ze sklejki z drewna liściastego. Lakierowane są tylko bezpiecznymi dla dzieci farbami i lakierami. Prosty design i uniwersalne formy pozwalają na dopasowanie mebli do każdego pokoju dziecka niezależnie od stylu.

MOMIKI - DOMOWY PLAC ZABAW MOMIKI - DOMOWY PLAC ZABAW
Producent: MOMIKI
Cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
MOMIKI - SZAFA MONTESSORI TIFLA MOMIKI - SZAFA MONTESSORI TIFLA
Producent: MOMIKI
Cena: 850,00 zł
szt.
zobacz więcej
MOMIKI - KRZESEŁKO DLA DZIECI ILMO MOMIKI - KRZESEŁKO DLA DZIECI ILMO
Producent: MOMIKI
Cena: 340,00 zł
szt.
zobacz więcej
MOMIKI - KRZESEŁKO DLA DZIECI NENO MOMIKI - KRZESEŁKO DLA DZIECI NENO
Producent: MOMIKI
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl