Good Wood to rodzinna, autorska marka tworząca cudowne place zabaw dla dzieci – wielofunkcyjne, w naturalny sposób wspierające motorykę, integrację sensoryczną i kreatywność.

Wyobraź sobie plac zabaw: bezpieczny, piękny, z ciepłego drewna. Możesz go ustawić w pokoju albo przed domem po to, żeby Twoje dziecko mogło się bujać, rozciągać, zdobywać szczyty – robić wszystko to, co potrzebne, żeby w naturalny sposób rozwijać się poprzez ruch. Bo ruch rozwija najlepiej – nie tylko motorykę, ale też mowę, emocje, naukę pisania, orientację...

Good Wood - tysiące możliwości nieograniczonej zabawy!

Good Wood to czysta radość i nieskrępowany rozwój. Sprawdź flagowy produkt marki - bujak Montessori, który może być kołyską, stelażem edukacyjnym, podstawą stolika, podparciem przy nauce stawania, bazą, łóżeczkiem na drzemkę, bujaczkiem dla lalek. Dzięki dodatkowym modułom bujak Good Wood stanie się ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią, stolikiem i gigantyczną równoważnią. Jest wielofunkcyjny, designerski i będzie Wam służył przez lata.

Na pierwszym miejscu marka stawia jakość i bezpieczeństwo. Produkty Good Wood powstają w Polsce, z wodoodpornej sklejki liściastej z filmem melaminowym i ze wszystkimi niezbędnymi atestami. To oznacza, że nie stanowią ona zagrożenia dla zdrowia dziecka – są bezpieczne, a materiał na nią pochodzi wyłącznie z kontrolowanych źródeł. Wszystkie krawędzie bujaka i innych produktów Good Wood są zaokrąglone, a powierzchnie starannie wygładzone.

Poznaj certyfikaty produktów Good Wood:

- Świadectwo jakości zdrowotnej: B-BŻ-6071-0138/20/C – zaświadczenie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego potwierdzające, że sklejka nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

- Atest higieniczny Nr 201/322/203/2020 wydanym przez Gdański Uniwersytet Medyczny

- Klasa higieniczności E1 dotyczącą emisji związków chemicznych.

- Certyfikat CARB 2 dotyczący wymagań dla obniżonej emisji VOC (lotne związki organiczne), w tym
CARB jest najbardziej rygorystyczną miarą jakości powietrza.

- Certyfikat FSC. FSC jest międzynarodową organizacją, która wyznacza standardy dla gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne. Produkty opatrzone logo FSC zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. W ten sposób certyfikacja FSC pomaga podejmować etyczne i odpowiedzialne decyzje dotyczące naszego wspólnego dobra – ekologii i środowiska.

Wybierając bujak Good Wood i inne akcesoria do domowego placu zabaw masz pewność, że produkty staną się początkiem niekończącej się zabawy, ale również są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail - będziesz informowany o nowościach i promocjach oraz otrzymasz 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy (nie dotyczy mebli i produktów w promocji)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl